13-calowy ultralekki notebook klasy biznesowej – HP ProBook 635 Aero G7

HP ProBook 635 Aero G7 to przedstawiciel biznesowej rodziny notebooków. Lekki i poręczny 13,3-calowy laptop powinien zadowolić użytkowników szukających urządzenia do wykonywania codziennych zadań.

HP ProBook 635 Aero G7 to przedstawiciel biznesowej rodziny notebookówEnergooszczędne, a zarazem wydajne procesory zaimplementowane w tym przypadku zapewniają odpowiednią moc do obsługi programów użytkowych, a obudowa z magnezu nadaje konstrukcji solidny i ultramobilny charakter.

Ultralekki HP ProBook 635 Aero G7 z procesorem AMD Ryzen 4000U

Jedną z największych zalet laptopa HP ProBook 635 Aero G7 jest jego niewielka waga. Ta z kolei wynosi zaledwie 999 gramów i jest jedną z najlżejszych konstrukcji tej klasy na rynku.

W połączeniu z faktem, iż jest to model 13,3-calowy mamy w rezultacie do czynienia z urządzeniem niezwykle kompaktowym o mobilnych charakterze, które umożliwia pracę z każdego miejsca, w którym przebywamy.

Inżynierowie amerykańskiego przedsiębiorstwa zadbali również o to, aby notebookowi nie zabrakło mocy. Tę z kolei dostarczają układy CPU dostarczane przez AMD, o czym w dalszej części tego artykułu.

Kompaktowy laptop biznesowy HP ProBook 635 Aero G7

Mimo iż HP ProBook 635 Aero G7 przekroczył magiczną barierę i jego waga wynosi mniej niż 1 kg, to urządzenie nie zostało pozbawione opcji rozbudowy.

Notebook jest w stanie obsłużyć do 32 GB pamięci RAM, natomiast magazynowanie danych odbywa się na wydajnym i charakteryzującym się szybkością dysku  M.2 w standardzie NVMe.

To co jednak najważniejsze, czyli serce laptopa, to procesor Ryzen 4000. Najwyższy dostępny wariant GPU, z jakim nabyć możemy HP ProBook 635 Aero G7 to AMD Ryzen 7 Pro 4750U.

Podsumowując, do głównych zalet tego modelu zaliczyć możemy:

  • ultralekką konstrukcję
  • procesory AMD Ryzen 4000U
  • szeroka gama funkcji biznesowych.

Dodatkowo funkcjonalność urządzenia zwiększają duża ilość portów oraz wygodna klawiatura.

Biznes - obraz utworzony przez freepik - pl.freepik.com