Asus ExpertBook B9450FA – średnia opcja

Laptop taki jak Asus ExpertBook B9450FA to też atrakcyjne pod wieloma względami opcje średnie z nowoczesnym systemem Windows 10, z procesorem Core i7 10610U o czterech rdzeniach, z dyskiem twardym SSD o pojemności 1000 GB i z 16 GB pamięci RAM. Rzecz jasna do zalet tych należy dodać też ekran o przekątnej 14 cali, matową matrycę, Bluetooth, czytnik linii papilarnych, trzy porty typu USB, jeden port HDMI i tylko kilogram masy własnej. Tego typu zalet szuka niemal każda pracująca kobieta, bo z ich perspektywy funkcjonalny laptop jest bardzo lekki i ma Bluetooth za pomocą którego można pobierać zdjęcia i filmy z telefonu i to bezprzewodowo. Rzecz jasna ten dodatek w obecnych czasach ma niemal każdy nowy laptop, a pracujący mężczyźni zamiast lekkości szukają procesora Core i9 o ośmiu rdzeniach.

Laptop taki jak Asus ExpertBook B9450FA to też atrakcyjne pod wieloma względami opcje średnie z nowoczesnym systemem Windows 10, z procesorem Core i7 10610U o czterech rdzeniach, z dyskiem twardym SSD o pojemności 1000 GB i z 16 GB pamięci RAMMaszyna taka jak Asus ExpertBook B9450FA zaliczany do tych średnich nie ma konstrukcji wzmocnionej, ale i tak jest wzorowo wykonany, czyli nie uszkodzi go przypadkowe i niezbyt silne uderzenie o blat biurka. Wiele znaczący plus tego lekkiego laptopa tkwi też w procesorze, a konkretniej w jego żywotności. Mowa tu dokładnie o tym, że procesory z tej rodziny można eksploatować nawet przez ponad sześć lat, a te nie markowe laptopy po zaledwie dwóch latach wyrzuca się na śmietnik.

Kluczowe znaczenie mają też braki Asus ExpertBook B9450FA, czyli brak czytnika kart pamięci, nawet kobietom przydaje się czytnik kart microSd, bo te karty spotyka się w telefonach i w lustrzankach cyfrowych. Rzecz jasna ta wada nie znaczy bardzo wiele, bo czytnik podłączany do USB można dokupić w każdym sklepie z elektroniką i dlatego jego brak to nie poważna przeszkoda. Zdecydowanie więcej znaczy matowa matryca, którą posiada ten konkretny Asus, bo dzięki niej można pracować w miejscach obficie nasłonecznionych, takich jak taras otulony winoroślami.

Zdjęcie utworzone przez wayhomestudio - pl.freepik.com