Asus Pro BX325 – kobieca opcja

Maszynę taką jak Asus Pro BX325 z systemem Windows 10 i z procesorem Core i5 1035G1 można nazwać opcją kobiecą, bo plus tego laptopa z ekranem o przekątnej 13,3 cala tkwi głównie w tym, że może zmieścić się on do trochę większej kobiecej torebki i co najważniejsze nie będzie zbytnim obciążeniem dla kobiety biznesu, bo waży on trochę ponad kilogram. Jego istotny plus tkwi też i w tym, że ma Bluetooth, trzy porty typu USB i jeden port HDMI przydatny wtedy gdy trzeba wyświetlić prezentację na sporym telewizorze LED w pokoju konferencyjnym. Skromne wymiary tej maszyny to też zaleta dla kobiet, które czasami pracują w pociągu podmiejskim na rozkładanym stoliku lub w samolocie. W tego typu miejscach ten konkretny Asus sprawdzi się idealnie.

Maszynę taką jak Asus Pro BX325 z systemem Windows 10 i z procesorem Core i5 1035G1 można nazwać opcją kobiecą, bo plus tego laptopa z ekranem o przekątnej 13,3 cala tkwi głównie w tym, że może zmieścić się on do trochę większej kobiecej torebki i co najważniejsze nie będzie zbytnim obciążeniem dla kobiety biznesu, bo waży on trochę ponad kilogram.Jednym z najważniejszych atutów tego lekkiego Asus Pro BX325 jest procesor Core i5 o czterech rdzeniach (więcej informacji: http://triocomputers.com.pl/asus-pro-bx325-laptop-zawsze-pod-reka/). W czasach obecnych graficy komputerowi preferują Core i9 10885H o ośmiu rdzeniach, bo po głowie chodzi im obróbka materiału filmowego w jakości 4K. Wiele znaczy też i to, że ten Core i5 to nadal opcja atrakcyjna, bo procesory z tej rodziny nie zużywają się szybko, czyli da się je eksploatować przez cztery lub sześć lat, czyli znacznie dłużej od tych najtańszych laptopów.

Model Asus Pro BX325 jest dostępny w wielu sklepach internetowych tylko w dwóch opcjach, ale jeśli chodzi o opcje dodatkowe, takie jak Bluetooth, porty USB i czytniki kart pamięci, to opcje te są niemal takie same. Wiele znaczy też i to, że odróżnić da się je tylko po nalepkach na obudowie, a sama obudowa jest dostatecznie trwałą. Nic w jej wnętrzu nie grzechocze, a przypadkowe uderzenie o blat biurka skończy się tylko zadrapaniem tej obudowy. Dodatkowo obydwie opcje mają też kamerę internetową o wiele lepszą od tej z najtańszych laptopów, czyli dzięki niej można prowadzić te lepsze pod względem wizualnym wideokonferencje.

Biznes zdjęcie utworzone przez lookstudio - pl.freepik.com