Asus Pro P2540F – średnia opcja

Komputer przenośny taki jak Asus Pro P2540F to system operacyjny Windows 10 Pro, 15,6 cala ekranu, matowa matryca, 8 GB pamięci RAM, wbudowany czytnik kart, Bluetooth, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, podświetlana klawiatura, cztery porty USB, jeden port HDMI i trochę ponad dwa kilogramy masy własnej. Jednym słowem taki laptop można nazwać akuratnym do pracy niemal z każdego miejsca, nawet jeśli okazyjnie pracujemy na tarasie otulonym winoroślami. W tym miejscu pracę często utrudnia nawet to średnie promieniowanie słoneczne, ale nie w każdym przypadku. Kluczowe znaczenie w przypadku tego laptopa ma też czytnik kart pamięci, bo z nich niemal ciągle pozyskujemy istotne dane, a możemy je nawet pozyskiwać z karty pamięci w telefonie.

Komputer przenośny taki jak Asus Pro P2540F to system operacyjny Windows 10 Pro, 15,6 cala ekranu, matowa matryca, 8 GB pamięci RAM, wbudowany czytnik kart, Bluetooth, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, podświetlana klawiatura, cztery porty USB, jeden port HDMI i trochę ponad dwa kilogramy masy własnejTaki średni Asus Pro P2540F to także procesor Core i5 o czterech rdzeniach, czyli procesor zaliczany do tych należycie wydajnych, jeśli chodzi o komputery do pracy. Rzecz jasna najlepiej jest wtedy gdy ten procesor łączy się z lekkim laptopem, czytnikiem kart pamięci i 8 GB pamięci RAM. Do zalet tych warto też dodać gadżet taki jak matowa matryca, bo wielu z nas często pracuje tam, gdzie warunki oświetleniowe nie są optymalnymi i dlatego matowa matryca w obecnych czasach to podstawa, a ta w markowym laptopie jest też bardzo skuteczną, czyli daje obraz o wzorowych parametrach.

Ten Asus Pro P2540F to także estetyka wykonania na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o obudowę. Mowa tu dokładnie o tym, że ostatnio. Te średnie i tanie marki zaczęły wytwarzać laptopy, które też dość ciekawie wyglądają i dlatego też Asus musi się na ich tle wyróżniać i to w tym pozytywnym znaczeniu tego słowa. Mowa tu nie tylko o detalach takich jak srebrna ramka wokół podświetlanej klawiatury, ale też o wzmocnionej obudowie, która raczej wytrzyma niezbyt mocne uderzenie o biurko i na dokładkę ochroni elektronikę, czyli dodatki takie jak bardzo przydatny Bluetooth.

Ludzie wayhomestudio - pl.freepik.com