Biznesowy laptop HP EliteBook 835 G7 z nowoczesnym procesorem

HP EliteBook 835 G7 ze sklepu kuzniewski.pl należy do siódmej generacji popularnej serii biznesowych notebooków EliteBook przeznaczonej do pracy wymagającej sporej wydajności. Laptop jest również doskonałym rozwiązaniem w przypadku pracy zdalnej, podczas której urządzenie zapewnia płynne i komfortowe działanie. 

HP EliteBook 835 G7 – biznesowy laptop dla wymagających

Wyświetlany przez HP EliteBook 835 G7 obraz posiada odpowiednią jasność i dobrze zbalansowane koloryNotebook HP EliteBook 835 G7 to 13,3-calowa konstrukcja o całkowitych wymiarach 307.8 x 204.6 x 17.9 mm przy 1.25 kg wagi, tym samym stanowiąc doskonałe rozwiązanie do pracy poza domem czy biurem i będąc podręcznym narzędziem biznesowym umożliwiając konsultacje z klientem z każdego miejsca. Jednostką CPU napędzającą komputer jest energooszczędny AMD Ryzen 4000. Wydajny i nowoczesny układ wpływa na jakość i płynność wykonywanych na urządzeniu operacji.

Za funkcje graficzne odpowiada AMD Radeon Vega, a dynamiczną pracę potęguje zastosowanie szybkiego dysku M.2 NVMe, który pozwala szybko odczytywać i zapisywać dane. W przypadku pamięci RAM potencjalni użytkownicy mogą nabyć laptop w konfiguracji do 32 GB.

HP EliteBook 835 G7 siódmej generacji z procesorem AMD Ryzen

Wyświetlany przez HP EliteBook 835 G7 obraz posiada odpowiednią jasność i dobrze zbalansowane kolory. Matowa matryca Full HD (1920×1080) IPS pozwala na komfortową pracę poza pomieszczeniem przy słonecznej pogodzie. Na uznanie zasługują również ramki wokół ekranu, które są cienkie i estetyczne podkreślając nowoczesny charakter laptopa. Przeprojektowaniu i usprawnieniu uległy również klawiatura wraz z touchpadem zapewniające wygodę i precyzję pracy.

Niewielki kompaktowy notebook HP EliteBook 835 G7 posiada wystarczający zapas mocy, aby bez problemu poradzić sobie z uruchamianiem i długotrwałą obsługą wymagających aplikacji. Idealnie sprawdzi się więc w przypadku pracy biurowej i będzie świetnym pomocnikiem podczas zadań biznesowych.

Biznes zdjęcie od senivpetro - pl.freepik.com