Co Lenovo ThinkPad E15 posiada? – Parametry i dodatki

Na rynku Lenovo ThinkPad E15 pojawił się z wielkim hukiem (więcej tutaj: notebooki.biz.pl). Producenci wraz z marketingowcami zadbali o odpowiednią oprawę. Jednak niewiele mówi się o parametrach technicznych. W tym celu warto przeczytać poniższy artykuł. Pokażemy, na jakich osiągach Lenovo ThinkPad E15 działa. Przeczytaj i bądź świadomym konsumentem. 

Procesor

Na rynku Lenovo ThinkPad E15 pojawił się z wielkim hukiemNa Lenovo ThinkPad E15 składa się procesor Intel. Siódma generacja systemu Core pozwala na ciekawe osiągi częstotliwości. Poziom 1800 – 4900 MHz czynią procesor energooszczędny. Siódma generacja posiada Chipset. Działanie Core odbywa się poprzez 4-rdzenie obudowy.

Dysk twardy

Podczas korzystania z Lenovo ThinkPad E15 stosuje się formy zapisu. Zwykle Lenovo ThinkPad E15 to prawdziwa przechowywania osobistych danych. Dzięki 512 GB pamięci pozwala na duże możliwości. Pojemność danych jest podawana w formacie SSD. Do kontroli twoich plików wykorzystuje się NVMe.

Mocna bateria

To ona podpowiada za działanie poza zasilaniem. Na Lenovo ThinkPad E15 możesz liczyć na kilka godzin pracy. Podany model Lenovo ThinkPad E15 według zaleceń producenta może działać do 11 godzin  na samej baterii. Dzięki czemu możesz zapomnieć o ładowarce. 

Ekran

Oglądanie obrazu Lenovo ThinkPad E15 odbywa się w technologii Full HD. Matryca o 15,6 calach jest niezwykle sporym ekranem. Rozdzielczość Lenovo ThinkPad E15  na poziomie 1920 x 1080 nie męczy wzroku. Matowa powłoka jest szczególnym wybawieniem dla zbyt mocnego światła naturalnego.

Dodatkowe wtyczki

Laptop bez standardowych łączy USB 3.0 to priorytet. Urządzenie Lenovo ThinkPad E15 pozwala na podłączenie 4 urządzeń USB jednocześnie. Dodatkowo Lenovo ThinkPad E15 posiada porty HDMI.

Inne funkcje laptopa

Zabezpieczenia pozwalają zostawić laptop Lenovo ThinkPad E15 bez opieki. Model pozwala na wybór aż dwóch rodzajów zabezpieczeń.

Background obraz autorstwa jannoon028 - www.freepik.com