Dell Latitude 7420 – bardziej imponująca opcja

Bardziej imponujący Dell Latitude 7420 (więcej: http://www.notebook4u.com.pl/podstawowe-informacje-na-temat-procesora/) to system operacyjny Windows 10, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, niska masa własna, dysk twardy typu SSD o pojemności 512 GB, 14 cali ekranu, matowa matryca, procesor Core i5 o czterech rdzeniach, czytnik linii papilarnych, wbudowany Bluetooth, trzy porty typu USB, jeden port HDMI, mikrofon, kamera internetowa, wzmocniona konstrukcja, czytnik kart microSD i urodziwa obudowa. Najczęściej to właśnie kobiety doceniają te komputery, ze względu na niewielkie gabaryty i lekkość, choć kluczowe znaczenie mają tu mikrofon i kamera internetowa, dzięki którym można organizować wideokonferencje z biznesowymi partnerami, a nawet z własną rodziną. Bluetooth, to także bardzo wiele znaczący plus, bo dzięki niemu można bezprzewodowo pobierać fotki ze smartfona.

Dell Latitude 7420 może być też ciekawą opcją dla informatyka zajmującego się poważną robotą graficzną, bo nawet tacy ludzie szukają drugiego lżejszego laptopa do pracy mobilnejDell Latitude 7420 może być też ciekawą opcją dla informatyka zajmującego się poważną robotą graficzną, bo nawet tacy ludzie szukają drugiego lżejszego laptopa do pracy mobilnej. Jego kluczowa zaleta tkwi też w matowej matrycy, dzięki której można pracować także na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie matryca błyszcząca się nie sprawdzi ze względu na nasłonecznienie. Za atut tego modelu można uznać też podświetlaną klawiaturę, która też jest plusem tam gdzie jest ciemno, czyli w miejscu, w którym chcemy skończyć pracę, po to by nie kończyć jej w domu.

Lepszy Dell Latitude 7420 to też procesor Core i5 ceniony za swoją elektroniczną żywotność, czyli ten procesor o czterech rdzeniach nawet po tych czterech lub pięciu latach będzie funkcjonował tak jak nowy, a te nie markowe znacznie zwolnią po mniej niż dwóch latach. W tym przypadku bardzo wiele znaczy też wzmocniona konstrukcja, która wytrzyma uderzenie o blat biurka, a nawet upadek na twardą podłogę z wysokości około metra, a ze względu na detale upiększające tego Della docenią też kobiety ceniące elegancję.