Dell Vostro 5501 – inna popularna opcja

Ten akuratny Dell Vostro 5501 to także 512 GB na dysku typu SSD, 8 GB pamięci RAM typu DDR, matowa matryca, niska masa własna, 15,6 cala ekranu, system operacyjny Windows 10, wbudowany mikrofon, procesor Core i7 1065G7 o czterech rdzeniach, pojemna bateria, Bluetooth, czytnik kart microSD, trzy porty typu USB, jeden port typu HDMI, czytnik linii papilarnych, kamera internetowa i niska masa własna. Pracujące kobiety bez wątpienia docenią ten model ze względu na niewielką masę własną i na Bluetooth, dzięki któremu pewną część plików można przesłać bezprzewodowo. Wiele znaczy też czytnik kart typu microSD, bo ten rodzaj karty jest obecnie najbardziej popularnym, jeśli chodzi o smartfony i inne typy elektroniki przenośnej, czyli coś takiego jak kamery sportowe.

Popularny Dell Vostro 5501 to raczej nie opcja do obróbki materiału filmowego w jakości 4K, bo do tego potrzeba laptopa z procesorem o ośmiu rdzeniach i o masie grubo ponad trzech kilogramówDell Vostro 5501 (http://triocomputers.com.pl/moj-laptop-jest-goracy-co-robic/) w tej akuratnej opcji to też matowa matryca, dzięki której część pracy na laptopie można wykonać także na tarasie otulonym winoroślami, czyli w miejscu o wiele piękniejszym od typowego biurowego stanowiska pracy, które nie grzeszy urodą. Matowe matryce stają się normą i to głównie ze względu na to, że wielu ludzi biznesu wykonuje część swojej pracy w miejscu dowolnym, czyli także poza biurowcem, bo dzięki tej pracy w autobusie miejskim lub w pociągu podmiejskim szybciej wyrabiają się w terminach, a potem mają więcej czasu dla samych siebie.

Popularny Dell Vostro 5501 to raczej nie opcja do obróbki materiału filmowego w jakości 4K, bo do tego potrzeba laptopa z procesorem o ośmiu rdzeniach i o masie grubo ponad trzech kilogramów. Taki mocny i masywny laptop jest maszyną genialną i się sprawdza, ale jeśli jego znaczne możliwości są raczej nie potrzebnymi, to wystarczy coś skromniejszego, czyli lżejszy laptop, który ma srebrną ramkę wokół klawiatury i jeśli chodzi o walory wizualne to bardziej podoba się kobietom. Taki akuratny sprzęt o nie przeciętnej urodzie obudowy, to dla kobiety biznesu coś bardzo ważnego.

Zdjęcie utworzone przez ArthurHidden - pl.freepik.com