Dell XPS 15 9500 – informacje o znaczeniu kluczowym

Komputer przenośny taki jak Dell XPS 15 9500 (więcej tutaj: www.notebooki-notebooki.pl) to system operacyjny Windows 10, procesor Core i7 10750H o sześciu rdzeniach, 1000 GB na dysku twardym typu SSD, 16GB pamięci ram i ekran o przekątnej 15,6 cala połączony z matową matrycą. Ten konkretny rodzaj matrycy ułatwia pracę w obficie nasłonecznionych pomieszczeniach lub poza biurem. Kluczowe znaczenie ma też podświetlana klawiatura, bo dzięki niej lepiej pracuje się tam gdzie naświetlenie jest niewielkie. Sześciokomorowa bateria litowo polimerowa to też bardzo ważny atut, bo dzięki niej mozna pracować przez blisko pięć godzin i to w niemal dowolnym miejscu. Natomiast trzy porty typu USB umożliwią podłączenie dysku przenośnego lub skanera, czyli sprzętów, które są bardzo ważnymi w pewnych sytuacjach, choć wiele znaczą też takie dodatki jak wbudowany mikrofon i kamera internetowa, bo dzięki nim można prowadzić telekonferencję i to bez dodatków.

Laptop Dell XPS 15 9500 ma też takie dodatki jak czytnik linii papilarnych popularny w przypadku laptopów biznesowych, bo dzięki niemu nasze pliki są akuratnie zabezpieczonymi, podczas naszej chwilowej nie obecnościLaptop Dell XPS 15 9500 ma też takie dodatki jak czytnik linii papilarnych popularny w przypadku laptopów biznesowych, bo dzięki niemu nasze pliki są akuratnie zabezpieczonymi, podczas naszej chwilowej nie obecności. Maszyna ta ma też konstrukcję wzmocnioną, czyli jest bardziej odporną na te typowe uszkodzenia, ale to nadal nie jest laptop pancerny. Wiele znaczy też i to, że waży trochę ponad dwa kilogramy i ma Bluetooth, czyli do pewnego stopnie spełnia te kobiece standardy odnośnie lekkiego i wydajnego komputera przenośnego.

Spora zaleta Dell XPS 15 9500 tkwi też w jego urodzie, bo wiele kobiet pracujących na laptopach musi mieć urodziwy komputer. Rzecz jasna jego osprzęt taki jak procesor o wielu rdzeniach, czy też ilość pamięci RAM też mają znaczenie, ale kobieta pracująca na komputerze przenośnym chce zakupić maszynę ładną, czyli obudowa powinna być grafitową lub czarną, a na dokładkę klawiatura musi mieć też tę srebrną ramkę, która jest bardzo ważnym detalem upiększającym.

Muzyka zdjęcie utworzone przez marymarkevich - pl.freepik.com