HP EliteBook 830 G7 – inna interesująca wersja

Inna ciekawy HP EliteBook 830 G7 (więcej tutaj) to ekran o przekątnej 13,3 cala, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, procesor Core i7 10510U o czterech rdzeniach, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk typu SSD o pojemności 512 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, niska masa własna, wzmocniona konstrukcja, pojemna bateria, czytnik linii papilarnych i atrakcyjna obudowa. Model ten jest także opcją ciekawą dla informatyka, który głównie edytuje materiał filmowy nakręcony w jakości 4K. Specjalista taki także poszukuje lekkiego laptopa do pracy mobilnej, bo laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach, który posiada waży też ponad trzy kilogramy i dlatego jego noszenie z miejsca na miejsce jest męczące.

Wyjątkowo często nabywany HP EliteBook 830 G7 to także wzmocniona konstrukcja, która jest zaletą dla dość wieluPolecany HP EliteBook 830 G7 to także opcja ciekawa dla kobiety pracującej, która szuka lekkości i kamery internetowej wraz z mikrofonem. Drobiazgi te są potrzebne do robienia wideokonferencji z niemal dowolnej lokalizacji, a ta forma komunikacji jest obecnie preferowaną, bo na kamerce da się wytłumaczyć znacznie więcej niż za pomocą telefonu przyłożonego do ucha. Kobieta pracująca także matową matrycę tego HP uzna za sporą zaletę, bo dzięki niej można pisać artykuły na nasłonecznionym tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie jest znacznie ładniej niż w tanio urządzonym biurze.

Wyjątkowo często nabywany HP EliteBook 830 G7 to także wzmocniona konstrukcja, która jest zaletą dla dość wielu. Mowa tu dokładnie o tym, że dzięki tej zalecie ten HP może nie raz uderzyć o blat biurka lub nawet kilka razy upaść na typową podłogę z wysokości około metra. Taki upadek dla typowego taniego laptopa oznacza śmierć elektroniczną. Natomiast tego HP wyróżniają na dokładkę te fenomenalne detale upiększające, które obecnie znaczą wiele, ale nawet dla kobiety muszą się łączyć z jakością cenionej marki.