HP EliteBook 830 G7 – kolejna akuratna opcja

Kolejny polecany HP EliteBook 830 G7 to ekran o przekątnej 13,3 cala, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, procesor Core i5 10210U, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 1000 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, wzmocniona konstrukcja, niska masa własna, czytnik linii papilarnych, pojemna bateria i urodziwa obudowa. Tego konkretnego HP można uznać za maszynę typowo kobiecą, bo to opcja lekka posiadająca także mikrofon i kamerę internetową. Dodatki te są obecnie niezbędnymi do robienia wideokonferencji, która jest obecnie preferowaną formą kontaktu ze współpracownikami. Mowa tu dokładnie o tym, że przez kamerkę wytłumaczyć można więcej niż za pomocą telefonu przyłożonego do ucha.

Laptop HP EliteBook 830 G7 to także czytnik linii papilarnych, dzięki któremu wielu z nas może zabezpieczyć cenną pracę przed wyjściem do toalety, które zapewne potrwa te kilka minutAkuratny HP EliteBook 830 G7 to też opcja bardzo ciekawa dla specjalisty, który zazwyczaj edytuje materiał filmowy nakręcony w jakości 4K. Taka osoba posiada już laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach, który waży grubo ponad trzy kilogramy, czyli z tej przyczyny wielu postawi na znacznie lżejszego HP, bo to mniej kilogramów do noszenia. Ten konkretny model ma tez przydatną markową matową matrycę, dzięki której można sobie popracować na tarasie otulonym winoroślami, czyli w miejscu znacznie atrakcyjniejszym od tanio urządzonego biura, które wygląda na nudne.

Laptop HP EliteBook 830 G7 to także czytnik linii papilarnych, dzięki któremu wielu z nas może zabezpieczyć cenną pracę przed wyjściem do toalety, które zapewne potrwa te kilka minut. Ten HP to także wzmocniona konstrukcja, która wytrzyma wiele uderzeń o blat biurka, a nawet kilka upadków na typową domową podłogę z wysokości około metra. Ten konkretny detal konstrukcji nie jest jeszcze normą w markowych laptopach, ale w przypadku tych lżejszych powoli staje się czymś niemal obowiązkowym.