HP EliteBook 830 G7

Mobilny i wydajny towarzysz pracy

HP EliteBook 830 G7 z wwww.kuzniewski.pl to nowoczesny ultrabook, stworzony z myślą o pracownikach sektoru biznesowego. Jego utracienka, lekka obudowa zapewnia dużą swobodę w przemieszczaniu się. Dzięki dużej mobilności oraz cichej, wygodnej klawiaturze można wygodnie pracować nie tylko w biurze, lecz także w podróży. Pojemna bateria pozwala na długą pracę poza biurem, a podświetlana klawiatura to dodatkowy atut wpływający na komfort użytkowania modelu HP EliteBook 830 G7. Wydajny, energooszczędny procesor Intel® Core™ 10-tej generacji zapewnia płynne działanie i szybkie uruchamianie potrzebnych programów – ułatwia to wielozadaniowość i podnosi komfort pracy. Nowoczesny dysk SSD sprawia, że komputer jest gotowy do pracy już po kilku sekundach od uruchomienia. Pozwala także na szybkie ładowanie plików. Ponadto, dzięki swojej wytrzymałości dysk SSD zapewnia bezpieczeństwo danych przechowywanych w pamięci urządzenia.

Niezawodny obraz i dźwięk

Dzięki matowej matrycy zastosowanej w HP EliteBook 830 G7 praca jest komfortowa w każdym miejscu i oświetleniu - koniec z refleksami światła odbijającymi się na ekranie! Dzięki matowej matrycy zastosowanej w HP EliteBook 830 G7 praca jest komfortowa w każdym miejscu i oświetleniu – koniec z refleksami światła odbijającymi się na ekranie! Już nic nie zakłóci pracy! Ekran full HD, cechujący się dwukrotnie wyższą liczbą pikseli zapewnia zawsze wyraźny obraz. Opcjonalnej funkcja HPSure View Reflect pozwoli na zachowanie prywatności i sprawi, że treści oglądane z boku będą nieczytelne dla wścibskich obserwatorów. Głośniki stereo oraz kamera HD zapewniają także wysoką jakość rozmów wideo – bogaty, wyraźny i czysty dźwięk oraz obraz! Sieć Wi-fi 6 zapewnia szybkie i odporne na zakłócenia połączenia.

Dbałość o bezpieczeństwo

W modelu HP EliteBook 830 G7 zastosowano także rozwiązania chroniące przed złośliwym oprogramowaniem oraz atakami cyberprzestępców. Chroń swój komputer przy pomocy HP Sure Sense – rozwiązanie, które wykorzystuje uczenie się do ochrony przed zagrożeniami.

Biznes zdjęcie od senivpetro - pl.freepik.com