HP ProBook x360 435 G7 – inna akuratna opcja

Inny i nadal ciekawy HP ProBook x360 435 G7 to ekran o przekątnej 13,3 cala, matowa matryca, system operacyjny Windows 10, procesor AMD RYZEN 3 4300 U o czterech rdzeniach, 16 GB pamięci RAM typu DDR4, dysk twardy typu SSD o pojemności 256 GB, wbudowany mikrofon, kamera internetowa, jeden port typu HDMI, trzy porty typu USB, Bluetooth, wzmocniona konstrukcja, pojemna bateria, niska masa własna, czytnik linii papilarnych i urodziwa obudowa. Model ten jest opcją atrakcyjną dla kobiet pracujących ze względu na połączenie lekkości, kamery internetowej i mikrofonu. Dzięki tym dodatkom można robić wideokonferencje z niemal dowolnego miejsca, a ta forma kontaktu jest obecnie preferowaną, bo na kamerce można wytłumaczyć znacznie więcej niż w tej klasycznej rozmowie telefonicznej.

HP ProBook x360 435 G7 to także wzmocniona konstrukcja, która dla części potencjalnych nabywców znaczy bardzo wiele, bo taki HP wytrzyma nie jedno uderzenie o blat biurka, a nawet kilka upadków na typową domową podłogę z wysokości około metraOpcją taką jak ten HP ProBook x360 435 G7 nie pogardzi także informatyk, który zazwyczaj zajmuje się edytowaniem materiału filmowego nakręconego w jakości 4K. Specjalista ten ma spory i masywny laptop z procesorem Core i9 o ośmiu rdzeniach i dlatego do pracy mobilnej szuka opcja znacznie lżejszej z matową matrycą. Matowa matryca w tym HP jest na dokładkę opcją markową, czyli za jej pomocą można nawet pracować na tarasie otulonym winoroślami, czyli tam gdzie pracuje się znacznie przyjemniej niż w tanio urządzonym biurze, które nie zachwyca.

HP ProBook x360 435 G7 to także wzmocniona konstrukcja, która dla części potencjalnych nabywców znaczy bardzo wiele, bo taki HP wytrzyma nie jedno uderzenie o blat biurka, a nawet kilka upadków na typową domową podłogę z wysokości około metra. Takiego upadku zapewne nie wytrzyma bardzo tani laptop, który po jednym takim upadku trafi tylko do śmietnika. Model ten to także wiele detali upiększających, które łączą się z tą wyższą jakością wykonania i bardzo pasują pracującym kobietom, bo one szukają i urody i jakości.