Komputerowa fabryka od producentów Lenovo – Lenovo ThinkPad T15

Firmy to organizacje o dużych potrzebach. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy rośnie pobyt na lepszy sprzęt i nową technologię. Aby spełnić potrzeby danej organizacji marka Lenovo wydala na świat dwa rodzaje laptopów o sporych parametrach. Aby poznać prawdziwą kopalnie danych zapraszamy do przeczytania krótkiej specyfikacji urządzenia Lenovo ThinkPad T15 od producentów marki (http://notebooki.biz.pl/lenovo-wkracza-na-nowy-poziom/). 

Procesor

Firmy to organizacje o dużych potrzebachNasze zwiedzanie rozpoczniemy od pierwszego przystanku, a mianowicie procesora. To niezwykle wydajne urządzenie posiada procesor marki Intel w technologii Core. Podany Lenovo ThinkPad T15 korzysta z 5 generacji systemu.Należy on do rodziny Comet Lake. Procesor Intel Core 5 generacji łączy w sobie dwie ważne cechy. To podstawowe punkty, które decydują o jego zakupie. Jest nim wydajność oraz energooszczędność.

Bateria

Zwiedzanie wnętrza obudowy Lenovo ThinkPad T15 wymaga przystanku na jego akumulatorze. Laptop posiada własne źródło generowania energii. Jest nim bateria o 57 WH. Firmowy Lenovo ThinkPad T15 potrafi wytrzymać naprawdę wiele. Laptop umożliwia pracę do 16 godzin na pełnym ładowaniu. Dzięki nim możesz zapomnieć o ładowarce i przepracować nadgodziny.

Dysk HDD

Przeglądając elementy obudowy czas zatrzymać się na drogocennych GB. W klasycznej konstrukcji Lenovo ThinkPad T15 zamieszczono element na 512 GB w formacie SSD. Jak na laptop do firmy do świetny wynik. Dzięki takiej pojemności możesz pracować z laptopa i nie martwić się o dodatki typu przenośny bank pamięci, dodatkowy komputer itd. Wszystko możesz przechować na jednym urządzeniu o mobilnym właściwościach.

RAM

Przystanek warto zaliczyć na pamięci RAM. Czarny Lenovo ThinkPad T15 posiada pamięć na poziomie 8 GB.

Karta graficzna

W systemie Lenovo ThinkPad T15 mamy możliwość z skorzystania z INTEL UHD GRAPHICS 620. To podstawowa karta graficzna o dobrych parametrach.

Business obraz autorstwa freepik - www.freepik.com