Lenovo ThinkPad X13- funkcjonalność i klasa

Lenovo ThinkPad X13 to laptopy, które cieszą się na rynku coraz większą popularnością (więcej: http://www.mzcomputers.pl/lenovo-thinkpad-x13-mocna-propozycja-dla-biznesu/). Głównie ze względu na prostotę obsługi i klasyczny wygląd. Jest wiele aspektów, które zwracają uwagę na ten model i sprawiają, że jest on szczególnie wart zakupu

Co szczególnie charakteryzuje Lenovo ThinkPad X13?

Lenovo ThinkPad X13 to laptopy, które cieszą się na rynku coraz większą popularnością Istnieje kilka kwestii, które czynią ten model jednym z najlepszych, które aktualnie można dostać na rynku. Ich matryca posiada 13 cali, co stanowi doskonałą wielkość, zarówno do pracy, jak i do oglądania filmów, czy przeglądania zdjęć. Dzięki temu wszystko będzie w doskonałej jakości, która zasługuje na uwagę. Smukła, ale jednocześnie wytrzymała obudowa sprawia, że laptop jest idealny do tego, aby pracować na nim w każdych warunkach i móc zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie.

W tej cenie jest to jeden z najwydajniejszych laptopów na rynku. Jego cztero-rdzeniowy procesor sprawia, że ThinkPad od Lenovo chodzi na najwyższych obrotach i przede wszystkim nie zacina się. Doskonale sprawdza się, zarówno w pracy biurowej, jak i do prywatnych celów. Model od Lenovo dodatkowo wyposażony jest w pakiet usług, który wliczony jest już w cenę.

Wytrzymała bateria sprawia, że laptop potrafi pracować bardzo długo na najwyższych obrotach bez potrzeby podłączania go do zasilania. Dzięki temu doskonale sprawdza się podczas podróży, gdy nie ma możliwości bieżącego ładowania go. Przed wprowadzeniem na rynek, laptop przeszedł liczne testy sprawdzające jego funkcjonalność oraz wytrzymałość, a także ponad 200 kontroli jakości. Dopasowana klawiatura sprawia, że dłonie nie bolą nawet po całodniowej pracy. Dodatkowo jest podświetlana, co ułatwia pracę o każdej dowolnej porze i sprawia, że wybrany laptop staje się jeszcze bardziej funkcjonalny. W tym przedziale cenowym to najlepszy model.

Biznes zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com