Na laptop HP Elite Dragonfly zawsze jest okazja

Czy kiedykolwiek w ręce miałeś HP Elite Dragonfly? Czy słyszałeś o tego rodzaju laptopie? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi nie to zapraszam do zapoznania się z HP Elite Dragonfly do celów biznesowych i nie tylko.

Czym wyróżnia się HP Elite Dragonfly na tle innych laptopów?

Z ważniejszych funkcji HP Elite Dragonfly warto podać informacje o dysk twardymZ ważniejszych funkcji HP Elite Dragonfly warto podać informacje o dysk twardym. Pojemność HP Elite Dragonfly pozwala na 512 GB danych. Ilość GB może być zmienna i jest zależna od Twoim potrzeb. Możesz dowolnie konfigurować dysk twardy.

Procesor w HP Elite Dragonfly wiele powie o wydajności urządzenia. Podany model procesora to Intel Core i5. Jego osiągi pozwalają na częstotliwość 1,6 do 3,9 GHz. Ten 4-rdzeniowy procesor jest określany jako energooszczędny.

Pamięć RAM

Na HP Elite Dragonfly składa się 16GB pamięci RAM. Taka wartość pozwala na sprawną obsługę wszystkich aplikacji mobilnych. Typ pamięci DDR3 HP Elite Dragonfly zwiększa wydajność obsługi obsługi aplikacji.

Ekran

Jest on niewielki, ale w sam raz nada się na podróż. 13,3 cala to naprawdę wygodny, błyszczący ekran do oglądania filmów, pracy zdalnej oraz stacjonarnej. Aby jakość była wyższa ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 dodano jakość Full HD. Aby obsługa podczas jazdy była jeszcze wygodniejsza istnieje możliwość obsługi ekranu na dotyk.

Karta graficzna

Laptop HP Elite Dragonfly jest ściśle połączony z Intel UHD Graphics 62. Ta podstawowa opcja ma w sobie ogromną ilość pamięci współdzielonej. Jej pojemność sięga 32768 MB.

Bateria

Jak na podróżniczy laptop przystało HP Elite Dragonfly ma wytrzymałą baterię. Jak deklaruje producent HP Elite Dragonfly wytrzyma 960 minut na pełnym ładowaniu, co daje wynik 16 godzin użytkowania.

Obraz autorstwa: press.ext.hp.com