Nowy line-up w rodzinie Lenovo

Zbliża się powoli nowy rok 2020. Z tej okazji chciałabym złożyć życzenia noworoczne oraz podać kilka wskazówek jak komputerowo zacząć rok 2020. Jeśli masz w postanowieniach noworocznych kupno laptopa to warto zainteresować się nowym nabytkiem od Lenovo. Oto krótka prezentacja nowego modelu Lenovo ThinkPad T14 do potrzeb prywatnych i biznesowych (notebooki.biz.pl). 

Niestety, laptop Lenovo ThinkPad T14 to najnowsza zapowiedź od firmy

Czym Lenovo ThinkPad T14  może się wyróżnić?

Przede wszystkim laptop z rodziny Lenovo jest ultrabokiem. Co oznacza, że łączy sobie klika cech kluczowych. A mianowicie: lekkość, wydajność, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Te 4 cechy pozwalają na naprawdę wiele. Dlatego laptopy zaliczane do grona ultrabooków są częstym wyborem pośród klientów.

Czy znamy dokładną specyfikacje Lenovo ThinkPad T14?

Niestety, laptop Lenovo ThinkPad T14 to najnowsza zapowiedź od firmy. Szczegółowa specyfikacja nie jest jeszcze znana. Ultrabook Lenovo ThinkPad T14 nie został wprowadzony na rynek. Laptop światło dzienne ujrzy dopiero w styczniu 2020 roku.

Jakie informacje znajdziemy na temat Lenovo ThinkPad T14 w sieci?

Do publicznej wiadomości podano kilka kluczowych parametrów Lenovo ThinkPad T14 do poczytania. Na ten moment znany kilka danych podstawowych. W Lenovo ThinkPad T14 znajdziemy procesor Intel Core. Ultrabook posiada 14-calową matrycę. Dysk HDD o pojemności 256 GB. Line-up wśród laptopów posiada pamięć RAM o pojemności 8GB. Karta graficzna składa się z Intel UHD GRAPHICS 620. Warto dodać, że praca na pełnym ładowaniu może trwać aż do 16 godzin.

Gdzie po raz pierwszy Lenovo ThinkPad T14 zobaczymy na żywo?

Swoją oficjalną premierę firma zapowiedziała w Las Vegas. Targi CES to pierwsza okazja na zobaczenie modelu Lenovo ThinkPad T14 w pełnej okazałości. Jeśli nie masz możliwości pojawienia się na targach pozostaje Ci internet oraz sklepy komputerowe.

Coffee obraz autorstwa senivpetro - www.freepik.com